نتایج جستجو برای عبارت :

گزارش کتاب: وهابیت ؛ تاریخ و افکار

بسم الله الرحمن الرحیم
تاریخ العرب الجاهلی و أثره على التفسیر
االدروس علیها كلمة سر یتم تسلیمها للطالب عند التسجیل 

ت
عنوان الدرس
الرابط

1
تاریخ العرب الجاهلی و أثره على التفسیر 1

2
تاریخ العرب الجاهلی و أثره على التفسیر 2

3
تاریخ العرب الجاهلی و أثره على التفسیر 3

4
تاریخ العرب الجاهلی و أثره على التفسیر 4

5
تاریخ العرب الجاهلی و أثره على التفسیر 5

6
تاریخ العرب الجاهلی و أثره على التفسیر 6

7
تاریخ العرب الجاهلی و أثره على التفسیر 7

8
تاریخ ا
بِسۡمِ ٱللَّهِ ٱلرَّحۡمَٰنِ ٱلرَّحِیمِ
گزارش کتاب: وهابیت ؛ تاریخ و افکارنویسنده: محسن عبد الملکی
ناشر: قم، موسسه دار الاعلام لمدرسة اهل البیت علیهم السلام
تدوین: سیدلیاقتعلی کاظمی
دیباچه:
موسسه دار الاعلام لمدرسة اهل البیت علیهم السلام با اشراف حضرت آیة الله العظمیٰ مکارم شیرازی۔دام ظله العوارف۔ با هدف سلفی پژوهی و وهابیت شناسی و نقد آرا و افکار آنها در سال ۱۳۸۹ش تاسیس شد و با برگزاری دورهٔ آموزشی پژوهشی جریان شناسی سلفی گری و نقد وهاب
قتل عایشه به دست معاویه (به اعتراف اهل سنت عمری)
رشید الدین فضل الله وزیر و مورخ بزرگ اهل سنت عمری می‌نویسد:
در ربیع الابرار زمخشری و در کامل السفینه این حدیث معتبر است که معاویه عائشه را به خانه خود دعوت کرد و سرچاهی به نی بپوشید و بر آن کرسی آبنوسین نهاد و عایشه ام المومنین (ام الفاسقین) را بر آنجا نشاند. بر نشستن و فرو رفتن همان بود. معاویه بفرمود تا چاه را با آهک بینباشتند.
جامع التواریخ، تاریخ ایران و اسلام، تالیف رشید الدین فضل الله، جلد ۲
توضیحات فایل:
دانلود گزارش کارورزی ۱ با فرمت ورد
کاربران گرامی و دانش پژوهان ارجمند در این بخش گزارش کارورزی ۱ با فرمت ورد در ۴۷ صفحه قابل ویرایش آماده و استفاده شما عزیزان قرار گرفته است.
فهرست گزارش کارورزی۱:
مقدمه.....................................................................۳
تشکر وقدردانی..........................................................۵
گزارش روز اول........................................................۶
گزارش فیزیکی..........................................................۹
گزارش ساختاری........................................................۲۲
سلام و ارادت.به شخصه خیلی از این کتاب بهره بردم. بیان و افکار مرحوم آیت الله حائری شیرازی در این کتاب فوق العاده است.به همه معلم ها و مربیان توصیه میکنم حتما سری به این کتب بزنند. و مطمئن باشند که سراغ خوب کتابی تو حیطه ی تربیت نوجوان و جوان رفنه اند.کتاب را نشر معارف چاپ کرده.
بِسۡمِ ٱللَّهِ ٱلرَّحۡمَٰنِ ٱلرَّحِیمِ
گزارش کتاب: هزار توی سعودی
پدیدآور: کاران الیوت هاوس
مترجم: نگار باغانی، ابراهیم موسوی
ناشر: تهران، نشر اسم، 1396
مشخصات ظاهری: 388ص.
تدوین: سیدلیاقتعلی کاظمی
کتاب فوق الذکر متشکل از یک مقدمه و پیشگفتار و 16فصل است.
پیشگفتار
کاران الیوت هاوس در این بخش رویکرد خود را بیان می کند که چرا به طرف عربستان سفر کرده و هدفش چی بوده او بیان می کند: در ابتدای ورود به عربستان بیشتر به دنبال مسائلی بودم که به امنیت آمریک
ما هر روز با افکار منفی بسیاری مواجه می شویم، افکاری که ما را از هرگونه اقدام و حرکتی که باز میدارند می ترسانند.
این خرده افکار منفی روزانه بسیار خطرناک هستند ونه تنها مانع پیشرفت وموفقیت مان می شوند، بلکه می توانند حتی مارا بیمار کنند. 
با چند تکنیک ساده می توان از شر افکار منفی خلاص شد:
1⃣افکار منفی را روی یک کاغذ نوشته و آنها را پاره کنید. 
2⃣_هرگاه فکر منفی به سراغتان آمد، بگویید: ایست، نه...
3⃣_اگر فکر منفی به ذهنتان رسید ، فورا با خود بگویی
یکی از بحث های چالش بر انگیز این بوده که آیا افکار ما قدرت خاصی دارن یا نه.
دکتر ایموتو بعد از انجام آزمایش های معروفش مدارکی رو تهیه کرد که به وضوح قدرت افکار انسان و میزان نفوذ اونها رو نشون میده.
این پست در مورد قدرت افکاره. بخونین و 3 تا کلیپ زیرنویس شده رو هم تماشا کنین و ازشون استفاده کنین.
خواندن داستان کامل
⚜️ لمعه – تدریس متن شهید اول  استاد حائری ♻️ کتاب الطهارة♻️ کتاب الصلاة♻️ کتاب الزکاة♻️ کتاب الخمس♻️ کتاب الصوم♻️ کتاب الحج♻️ کتاب الجهاد♻️ کتاب الکفارات♻️ کتاب النذر♻️ کتاب القض♻️ کتاب الوقف♻️ کتاب العطیة♻️ کتاب المتاجر♻️ کتاب الدین♻️ کتاب الرهن♻️ کتاب الحجر♻️ کتاب الضمان♻️ کتاب الحوالة♻️ کتاب الکفالة♻️ کتاب الصلح♻️ کتاب الشرکة♻️ کتاب المضاربة♻️ کتاب الودیعة♻️ کتاب الاجارة♻️ کتاب الجعالة   تعداد جلس

اخبار فرهنگی گزارش : شاهد خبر به گزارش پایگاه خبری مجمع جهانی خادمین شهدا، کتاب به چاپ می رسد. مدیر این مجمع با تشریح این خبر افزود: کتاب بهترین عموی دنیا ، که برای رده سنی کودکان و نوجوانان به نگارش در امده است ، بخشی از رشادت های حضرت ابوالفضل علیه السلام و نهایتا شهادت ایشان را روایت می کند. همدانی اظهار داشت : این کتاب به همت همکاران گرامی سرکار خانم قاسمی کیا و برادر رجبی ، در ١٠ صفحه ، به صورت متن داستانی و تصویری به رشته تحریر در امده اس
«تابوت‌های دست‌ساز» اثر ترومن کاپوتی.
این کتاب، گزارش مجموعه‌ای از قتل‌های زنجیره‌ای و واقعیه که خود نویسنده در جریان وقوع اون‌ها بوده و شرحش رو به صورت گزارش به نگارش درآورده.
این ماجرا کاملا واقعیه و نمیشه مثل داستان‌های جنایی نویسنده‌هایی مثل آگاتا کریستی، ازش انتظار غافل‌گیری‌های عجیب و غریب داشت. ولی همه چیز توی کتاب بسیار هنرمندانه و زیبا توصیف شده.
ترجمه‌ی کتاب ترجمه‌ی خوبی نبود. قبلا ترجمه‌های خوبی رو از بهرنگ رجبی خونده
به گزارش مشرق، خبرگزاری رویترز گزارش داد نتایج تحقیقات جدید نشان می دهد که ویروس کرونا ساعت ها در هوا و روزها بر روی سطح زنده بماند.
معنای این تحقیق این است که فقط حفظ فاصله از افراد کافی نیست و ویروس می تواند در هوا معلق بماند.
برای حفظ جان خود در خانه بمانید.
منبع : مشرق نیوز
خرید کتاب
my words fly up. my thoughts remain: words without thoughts never to heaven go.

hamlet
Shakespeare

بدون کلمات افکار ما به وجود نمیان. با این حال این افکار هست که باقی میمونه و معنایی داره. و کلمات بدون افکار هیچ اتفاقی براش نمیافته و فقط در حد همون کلمه باقی میمونه و این افکار هست که باقی میمونه. و به قول شکسپیر کلمات بدون افکار هرگز به بهشت نمیرن. 

اینقدر دوست دارم از شکسپیر بخونم که نگو. پولدار شدم میخواستم کتاب بخیرم البته تا چند روز آینده احتمالا. بعد دیروز داشتم کتابهارو نگاه
کتاب ای کاش وقتی بیست ساله بودم می دانستم از تینا سیلیگ و ترجمه ی محمد رضا آل یاسین یکی از کتاب های فوق العاده در حوزه ی خلاقیت، نوآوری و کارآفرینی می باشد. نویسنده در این کتاب به بیان تجربیات خود که در کلاس درس اجرا کرده، می پردازد. تینا سیلیگ خود مدیر اجرایی مرکز کار آفرینی دانشگاه استنفورد است که در دوره های مختلف کلاس های خلاقیت و نوآوری تدریس می کند... 
او درباره اشخاص مختلف که در طرح های خلاقانه توانسته اند یک کار سودمند انجام دهند و همچن
وقتی شما افکار تان را تغییر می دهید در واقع شما احساسات تان را تغییر داده اید بنابراین اثرات منفی را از زندگی خود دور کرده اید. برای اینکه بتوانید ذهن خود را مدیریت کنید اول باید بتوانید افکار منفی را از ذهن تان حذف کنید. برخی از افکار مثبت و منفی که در ذهن ما وجود دارند عبارت اند از:
صحبت های اشخاص دیگر مثلا پدر و مادر شماافکاری که شما بر اساس انتظارات خود یا دیگران ساخته ایدمقایسه خود با دیگراندرس عبرت هایی که شما از تجربه های تلخی که داشته ا
دیدگاه شیخ علی نمازی شاهرودی رضوان الله علیه در مورد ابن عربی
آیت الله شیخ علی نمازی شاهرودی رضوان الله علیه می‌نویسد:
ابن العربی : هو محی الدین ، صاحب الفتوحات المكیة والفصوص ، من أركان المتصوفة ، له دعاوی فاسدة وكلمات مضلة ،  ذكرنا بعضها فی كتابنا " تاریخ فلسفه وتصوف " . وتقدم شطر منها فی " حیى " بعنوان محی الدین . مات سنة ٦٣٨ ، وله ذموم وخرافیات ، كما فی البحار . نقله هنا فی السفینة "
ابن عربی: او محی الدین، صاحب فتوحات مکیه و فصوص می‌باشد. وی ا
اغلب مشکلات از افکار ما هستند؛ برای مثال ترس از تارکی تنها بخاطر افکار ما از تاریکی هستند! ترس از آمپول فقط به خاطر دردی است که تصورش می کنیم و در ذهن پروشش می دهیم؛ در صورتی که می توانند خیلی برایمان مفید باشد! انتخاب ها و فرصت های ما هم همین طور هستند؛ فرصت هایی که تنها به خاطر دیوار ها و موانع خیالی انتخابشان نمی کنیم. به ترس هایتان فکر کنید همگی تنها زاده ذهن شماست. اگر بتوانید افکارتان را مدیریت کنید تا بر شما غلبه نکنند پیروز خواهید شد.
✨نتیجه افکار منفی؛
اندیشه های منفی گاهی در غالب بیماری ، استرس و افسردگی هایی شدید در بدن شما نمود پیدا میکند، گاهی نمیتوان جلوی ورودی های منفی را گرفت،
شما نمیتوانید مانع مشکلات جامعه شوید.شما نمی توانید جلوی اخبار منفی رادیو و تلویزیون را بگیرید.شما نمی توانید جلوی رکود بازار را بگیرد.
اما میتوانید نسبت به آنها بیتفاوت باشید و وقتی به ذهن شما ورود پیدا می کنند اجازه ماندن را به آنها ندهید، ورودی های منفی همیشه هستند اما تا بر آنها تمرکز
«چهارشنبه‌های کتاب هنر» در فرهنگسرای ارسبارانپوستر
«چهارشنبه‌های کتاب هنر» با نمایشگاه «کتاب هنر و ادبیات» در فرهنگسرای ارسباران برگزار می‌شود.
به گزارش ایسنا به نقل از روابط عمومی فرهنگسرای ارسباران، «چهارشنبه‌های کتاب هنر» با هدف ارتقای سطح مطالعه، دسترسی آسان، بازدید و خرید کتاب‌های هنر و ادبیات با تخفیف ویژه برگزار می‌شود.
«چهارشنبه‌های کتاب هنر» با نمایشگاه کتاب‌های تخصصی «هنر و ادبیات» با حضور انتشارات چشمه، ماهی، ققنوس،
کتاب صوتی زن زیادی اثر جلال آل احمد    

دانلود فایل

اگر امکان دارد آن را به فارسی ایمیل کنیدنتایج وب
دانلود کتاب صوتی زن زیادی - جلال آل احمد - کتابراهwww.ketabrah.ir › کتاب صوتی › داستان و رمان ایرانیکتاب صوتی زن زیادی نوشته جلال آل احمد، دربردانده‌ی 9 داستان کوتاه در مورد زنان و دردهای ... زن زیادی یکی از مهم‌ترین آثار جلال آل احمد است که دیدگاه او را درباره خرافات و ...
داستان زن زیادی اثر جلال آل احمد - نوارwww.navaar.ir › audioboo
کتاب صوتی زن زیادی جلال آل احمد

دانلود فایل

دانلود کتاب صوتی زن زیادی - جلال آل احمد - کتابراهwww.ketabrah.ir › کتاب صوتی › داستان و رمان ایرانیکتاب صوتی زن زیادی نوشته جلال آل احمد، دربردانده‌ی 9 داستان کوتاه در مورد زنان و دردهای ... زن زیادی یکی از مهم‌ترین آثار جلال آل احمد است که دیدگاه او را درباره خرافات و ...
داستان زن زیادی اثر جلال آل احمد - نوارwww.navaar.ir › audiobook › داستان-
دانلود کتاب روانسنجی گنجی

دانلود فایل

جزوه-کتاب-روان-سنجی-حمزه-گنجی | 4248 | روان شناسی۷ بهمن ۱۳۹۸ - عبارت کلیدی: جزوه-کتاب-روان-سنجی-حمزه-گنجی - شناسه در سایت: 4248 - کتاب روان سنجی حمزه گنجی, دانلود کتاب روان سنجی حمزه گنجی, ...mihanvideo.com › TFEew › دانلود_رایگان_کتاب_روانسنجی_حمزه_گ...دانلود رایگان کتاب روانسنجی حمزه گنجی - میهن ویدیوآموزشی دانلود کتاب روانسنجی دکتر حمزه گنجی دانلود رایگان کتاب روانسنجی حمزه گنجی. ۲۱۰. دانلود کتاب. ۲۹ آذر ۱۳۹۷
البته یک چرخه هست که آنتونی رابینز به آن اشاره دارد و آن این است که احساس خوب باعث افکار خوب ، گفتار خوب باعث افکار خوب ، افکار خوب هم باعث احساس خوب و گفتار خوب میشه یعنی این سه تا هم علت هم هستند و هم معلول هم یعنی با هر سه باعث جذب انرژی مثبت میشه و برعکس. علت همه چیزها انرژی است و هر چیزی هم از انرژی تشکیل شده و انرژی های همه چیز هم متفاوت یا میتواند شبیه به هم باشد .حتی برخی معتقدند اینکه طب مدرن علت بیماری ها را میکروب و ویروس می داند باطل اس
افکار منفی
توصیف نحوه تفکر منفی بسیاری از افراد یک شیوه منفی تفکر با افکار مزاحم و مزاحم را تجربه می‌کنند , اگرچه کسانی هستند که می‌توانند به سرعت از شر آن خلاص شوند . نحوه واکنش فرد به افکار بد و مقابله با آن , شدت افکار را مشخص می‌کند . افکار بد باعث رنجش کسانی می‌شود که در آن حالت ذهنی هستند . افکار منفی کنترل‌نشده می‌تواند به راحتی به موارد جدی از سلامت روانی , روانی و حتی جسمانی منجر شود . اگر این گیرنده‌ها در تمام عصب‌های بدن جذب و احسا
بسم الله الرحمن الرحیم
دروس فی تاریخ الفلسفة 
الأستاذ الشیخ فضیل الجزائری
صیف 1440هـ فی قم المقدّسة

ت
عنوان الدرس
الرابط

1
كلیات البحث و فهرسة عامة

2
الأنساق الفلسفیّة

3
المدارس الفلسفیة الأربع قبل سقراط

4
نقد المدارس الأربع ، مرحلة سقراط

5

6

7

8

9
هر انسان معمولی به طور متوسط روزانه ۵٠ تا ۶٠ هزار رشته فکری متناسب با شغل و مشغله هاش توی ذهنش شکل میگیره. این رشته های افکار بوجود میان و محو میشن بعضی قدرت بیشتری دارن و توی ناخودآگاه بیشتر بهشون پرداخته میشه و آدم دنبالشون میکنه. خیلی از افکار هم بوجود میان و فوری ازبین میرن چون ما دنبالشون نمی‌کنیم. اگه چنددقیقه افکاری که به ذهنتون خطور میکنن رو بنویسید بهتر متوجه منظورم میشید.
یه تفاوت اساسی که آدمای سالم با دیوانه ها دارن اینه که دیوان
به گزارش خبرگزاری کتاب ایران (ایبنا) به نقل از دیجیتال
ریدر،  هفته گذشته گزارشی در روزنامه‌های انگلیسی مثل ایندیپندنت و لندن
تایمز به نقل از یک موسسه تحقیقاتی بازار کتاب در این کشور منتشر شد که به
نظر می‌رسد بر اساس داده‌ها و تخمین‌های این موسسه درباره آینده بازار کتاب
انگلیس است. موسسه دیلویت (Deloitte) شهر لندن سال‌ها در حوزه داده‌ها و
آمارهای مربوط به بازار کتاب تحقیق و فعالیت می‌کند و اعتقاد دارد در آینده
نزدیک بازار کتاب‌های صوتی

این فیلمایی که مربوط به دورکاری هستن و طرف یادش میره دوربینشون خاموش کنه در نهایت لو میره با پیژامه هستن؟؟؟
شما راجع به عشق چنگیز چه فکری میکنید؟ به نظرتون من از بالا مانتو روسریم از پایین شلوار خونه ای یا کلا رسمی؟
افکار تو نو با ما در میون بذارید
*شایان ذکر است که افکار شما فاقد هیچگونه اعتبار هست
به گزارش خبرگزاری کتاب ایران (ایبنا) به
نقل از گاردین - یک کتاب کودک خوب به اندازه هر نوع اثر ادبی و چه بسا
بیشتر از آن مهم و ارزشمند است. خواندن و علاقمند شدن به یک داستان یا شعر
در کودکی این شانس را به ما می‌دهد که در بقیه عمر کتاب‌خوان یا شاید
نویسنده و هنرمند شویم. یکی از کارهایی که برای کمک به این امر انجام گرفت
انتخاب ملک‌الشعرای کودکان بود.
در زمان نمایشگاه کتاب بود که مطلبی با عنوان کتاب و کتابخوانی و هنر کتاب نخواندن منتشر کردم که مورد استقبال قرار گرفت و حال تصمیم گرفتم متن کامل‌تری از آن را منتشر کنم. این متن متعلق به کتاب جهان و تأملات یک فیلسوف شوپنهاور است. او در باب مطالعه کتاب و هنر نخواندن کتاب چنین می‌گوید:
به دست گرفتن کتاب برای دور کردن افکار شخصی مثل صرف نظر کردن از طبیعت برای تماشای موزه گیاهان خشکیده یا تماشای منظره‌ای حکاکی شده بر بشقابی مسی است.
هنگامی که مطا
بسم الله الرحمن الرحیم
دروس فی تاریخ الفلسفة 

ت
عنوان الدرس
الرابط

1
كلیات البحث و فهرسة عامة

2
الأنساق الفلسفیّة

3

4

5
أفكار سقراط : تحلیل و نقد

6
أفلاطون: نظریة المعرفة عند أفلاطون

7

8

9
 بچه ها رفته اند بیرجند. تا شنبه توی اتاق تنها هستم. امروز بیدار که شدم شروع کردم به جمع و جور کردن. اتاق بی اندازه در هم و بر هم بود. دوست داشتم نامرتبی هایش را خودم به تنهایی مرتب کنم آن هم وقتی دیگران نیستند. بعد کمی درس خواندم. بیشتر وقتم را به روشی کاملا ناسالم هدر دادم. در خودم فرو رفتم و در افکار پرت و پلا غوطه ور شدم. تنم را منقبض کردم، پشتم را گرد کردم و همه ی تنش ها را ریختم توی دیافراگم و قفسه ی سینه ام. 
پیش پ نرفتم. اوایل دوست داشتم تنها
چه خوب بود اگر همه چیز رو میشد نوشت . اگر میتوانستم افکار خودم را به دیگری بفهمانم میتوانستم بگویم . نه یک احساساتی هست.. یک چیزهایی هست که نه میشود به دیگری فهماند.. نه میشود گفت .. ادم را مسخره میکنند....هر کس مطابق افکار خود دیگری را قضاوت میکند.زبان آدمیزاد مثل خود او ناقص و ناتوان است
-صادق هدایت
دانشجویان گرامی
مهلت تحویل و ارسال گزارش کار آزمایش اول (پمپ حرارتی) به پایان رسیده است.
آخرین مهلت ارسال و تحویل گزارش کار کمپرسور دومرحله ای: چهاشنبه 22 اسفند
مهلت ارسال و تحویل گزارش کارهای تهویه و دیگ مارست: چهارشنبه 21 فروردین
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی نهاد کتابخانه‌های عمومی کشور، طرح کتاب‌خوان
آذر ماه با ارائه کتاب‌های «ادب نبوی» از آیت الله حاج آقا مجتبی
تهرانی، «سزمین آرزوها» از مرتضی عبدالوهابی، «ماهک و غول سرزمین پارچه‌ها»
از اعظم سبحانیان و «قصه های شب چله» از الهام ابراهیمی معرفی شد.
ادامه مطلب
... امروز کتاب خرمگس رو تموم کردم. از اون رمان‌های شکوهمنده. از اون‌ها که شکوه و عظمت انسانیت رو به رخت می‌کشه و یادت می‌یاره که رمان چیزی فراتر از قصه و داستانه. از اون کتاب‌ها که به قول ژوزه ساراماگو به جمعیت آدم‌های روی زمین اضافه کرده. راستش با این کتاب آرتور برتون و جما به آدمای زندگی من اضافه شدن. آدمایی که شاید پوست و استخون‌شونو ندیدم. اما روح‌شونو درک کردم...
فکربازی‌های بعد از خواندن کتاب خرمگس در اپیزود دوم سری گزارش به خاک صحرای
ذهن شما مانند اقیانوس است.
گاهی پرخروش و گاهی آرامگاهی بی وقفه از فکری
به فکر دیگر می رود و گاهی افکار آهسته تر حرکت می کنند و فاصله ای میان
آنها می افتد.
مایندفولنس به دنبال تغییر سرعت بروز افکار نیست بلکه در
درجه اول به دنبال اینست که متوجه افکار ایجاد شده در ذهن خود باشید.
با یک
قدم فاصله گرفتن از افکار می توانید بر فراز امواج اقیانوس ذهنتان شناور
بمانید.
امواج همچنان وجود دارند. اما شما بهتر می توانید نمایش آنها را
تماشا کنید و اجازه
بسم الله الرحمن الرحیم
دروس فی تاریخ الفلسفة 

ت
عنوان الدرس
الرابط

1
كلیات البحث و فهرسة عامة

2
الأنساق الفلسفیّة

3

4

5

6

7
تتمة أفكار أفلاطون: أدلة تجرد النفس 

8
المجتمع فی فكر أفلاطون و نقد آرائه

9
در دنیایی زیستن که وخامت درد و زخم  هر روز بیشتر از دیروز  بر انسان می افزاید و زندگی انسان را لکه دار می کند . انسانهایی متفاوت با افکار متفاوت پیر جوان دوست همسایه حراف دزد و.....
ادمها حیات خوش را از انسانها  سلب می کنند . 
برای زیستن و خوش بودن باید بهترین راه را منتخب نمود . و با مزاج و افکار آنها ساخت 
بهترین رابطه این نیست که اشخاص بی عیب و نقص را گرد هم آورد . بلکه ان است که هر فرد باید بیاموزد که با معایب و افکار دیگران انان  را بپذیرد و تح
دی ماه با ارائه کتاب‌های «امیر کبیر» نوشته فرهاد حسن‌زاده، «پَر» نوشته
چائو وِن شوان، «حماسه ۹ دی» با گردآوری سعید صلح‌میرازیی و «عصر طلایی
دایناسورها» از عرفان خسری معرفی شد.
ادامه مطلب
در دنیایی زیستن که وخامت درد و زخم  هر روز بیشتر از دیروز  بر انسان می افزاید و زندگی انسان را لکه دار می کند . انسانهایی متفاوت با افکار متفاوت پیر جوان دوست همسایه حراف دزد و.....
ادمها حیات خوش را از انسانها  سلب می کنند . 
برای زیستن و خوش بودن باید بهترین بود و بهترین راه را منتخب نمود . و با مزاج و افکار آنها ساخت 
بهترین رابطه این نیست که اشخاص بی عیب و نقص را گرد هم آورد . بلکه ان است که هر فرد باید بیاموزد که با معایب و افکار دیگران انان  ر
شب بود.حداقل به قدری که چراغ ها را روشن کنند.من در شهر خودم نبودم.حس عجیبی بود.تنها روی سنگ‌ها،کنار شورابیل نشسته بودم.به آدم هایی فکر می‌کردم که قبل از من آن‌جا نشسته بودند و فکر می‌کردند.یا افکاری که از ذهن‌شان می‌گذشت.به همه چیز فکر می‌کردم.به هیچ چیز.فکر کردم که فکر ها کجا می‌روند؟یعنی می‌شود شورابیل را که بگردی،کلی فکر درش پیدا کنی؟افکار فلانی و فلانی و فلانی.یا من که از این‌جا بروم،فکر هایم می‌مانند توی آب؟گم می‌شوند؟نکند سردشا
بسم الله الرحمن الرحیم
دروس فی تاریخ الفلسفة 

ت
عنوان الدرس
الرابط

1
كلیات البحث و فهرسة عامة

2
الأنساق الفلسفیّة

3

4

5

6

7

8

9
تتمة آراء أفلاطون مع تلخیص و نقد
حدس میزدم که قراره خوندن کتاب مادمازل شنل خیلی طول بکشه چون قصه ای از موفقیت هاست و احتمالا عاری از هر چیز جذب کننده به جز شوق موفقیت ؛ اما اینطور نبود و این کتاب به غایت جالب بود. یکی همین به موفقیت رسیدن یک خانوم بود که واسم جذابیت بالایی داشت، یکی هم زندگی در کنار هنرمندان و نویسنده ها و امکان سفرهای‌ متعدد و خلاصه چنین زندگی‌ای! به نظر خیلی ماجراجویانه بود زندگی پس از ثروتش.
یه سری جملات از کتاب هم در ادامه مطلب هستن که شاید با چندتاییش کا

در آیین نقد و بررسی کتاب «سربدار» عنوان شد:نگارش زندگی شهدا هنوز غریب است/ جای خالی طنز در «سربدار»گزارشخسرو باباخانی گفت: با وجود اینکه سی سال از جنگ می‌گذرد هنوز زندگینامه شهدا غریب است و امیدواریم این حصر شکسته شود و جامعه به تعادل برسد. به گزارش نوید شاهد به نقل از خبرگزاری کتاب ایران (ایبنا) جلسه نقد و بررسی کتاب «سربدار (زندگینامه شهید فرومندی)» با حضور داود امیریان (نویسنده کتاب) و خسرو باباخانی (منتقد) سه‌شنبه 9 مهر در ایوان انتظار
مداخله در خودکشی
مداخله در خودکشی بر خلاف پیشگیری از خودکشی که بیش‌تر مربوط به برنامه‌های پیشگیرانه در درازمدت است، بر مداخله مستقیم زمانی که فردی افکار خودکشی خود را اظهار ...

برنامه جامع پیشگیری و مداخله در خودکشی در محیط های دانشگاهی
May 2, 2019 - دفتر مشاوره و سالمت سازمان امور دانشجویان. 3 برنامه جامع پیشگیری و مداخله در خودکشی در محیط های دانشگاهی. پیشگفتار. در مورد اهمیت پدیده خودکشی ...

کمک به فردی که در معرض خطر خودکشی قرار دا
۱- تعریف و معین کردن افکار منفی افکار منفی که به ذهن شما می رسند ممکن است از این دست باشند: ” نمی توانم آن کار را انجام بدهم “،” مطمئن هستم که شکست می خورم “، ” هیچ کس نمی خواهد به حرف های من گوش بدهد “. این صداهای منفی بدبینانه و بی فایده هستند و شما را از دست یابی به اعتماد به نفس و تقویت آن باز می دارند.
۲- اهداف منفی تان را به اهداف مثبت تبدیل کنید. همزمان که به افکار منفی تان توجه می کنید؛ آنها را به اندیشه های مثبت تبدیل کنید. افکار مثبت از ا
کتاب ریاضیات عمومی 2 مارونpdf

دانلودفایل

کتاب ریاضیات عمومی جلد 2 مارون اثر ایساک مارون - پاریاب | با ...www.30book.com › Book › ریاضیات-عمومی-جلد-2...Translate this pageخرید اینترنتی و آنلاین کتاب ریاضیات عمومی جلد 2 مارون نوشته ایساک مارون و ترجمه خلیل پاریاب از نشر پاریاب، در فروشگاه آنلاین کتاب ۳۰ بوک. کتاب عمومی، علمی، ...
ریاضیات عمومی جلد دوم، مارون، ترجمه خلیل پاریاب - ریاضیات ایرانirmath.com › 1098-general-mathematics-maron2Translate this pageOct 9, 2016 - کتاب ریاضی عموم
...کسی که مثلا کتاب اسفار ملاصدرا یا شفای ابوعلی را تحصیل کرده،یک فیلسوف اسلامی است؛اما کسی که نهج البلاغه علی(ع)را میشناسد اسلام شناس است.
اشعار شعرای جاهلیت عرب در مدارس اسلام به عنوان متن ادبی تدریس میشود ونهج البلاغه هرگز به هیچ عنوان!
فلسفه ی یونانی ها و منطق ارسطو برنامه درسی بود و تفسیر قرآن نه!
سیره پیغمبر اسلام و شرح حال و افکار و شیوه زندگی و مبارزات ائمه مطرح نیست و اگر هم استثنائا چند نفری به خواست فردی خود تحقیق کنند،علم اصلی حساب
کتاب ریاضیات عمومی 2 مارون

دانلودفایل

کتاب ریاضیات عمومی جلد 2 مارون اثر ایساک مارون - پاریاب | با ...www.30book.com › Book › ریاضیات-عمومی-جلد-2...Translate this pageخرید اینترنتی و آنلاین کتاب ریاضیات عمومی جلد 2 مارون نوشته ایساک مارون و ترجمه خلیل پاریاب از نشر پاریاب، در فروشگاه آنلاین کتاب ۳۰ بوک. کتاب عمومی، علمی، ...
ریاضیات عمومی جلد دوم، مارون، ترجمه خلیل پاریاب - ریاضیات ایرانirmath.com › 1098-general-mathematics-maron2Translate this pageOct 9, 2016 - کتاب ریاضی عمومی ما
بسم الله الرحمن الرحیم
دروس فی تاریخ الفلسفة 

ت
عنوان الدرس
الرابط

1
كلیات البحث و فهرسة عامة

2
الأنساق الفلسفیّة

3

4

5

6

7

8

9
تتمة آراء أفلاطون مع تلخیص و نقد

10
نبذة تاریخیة عن أرسطو

11
انج
بسم الله الرحمن الرحیم
المنهج الجدید فی تعلیم الفلسفة 
شرح كتاب الشیخ محمد تقی مصباح الیزدی حفظه الله
الدروس علیها كلمة سر للحصول علیها ، ینبغی التسجیل فی المادة عن طریق الواتساب

ت
عنوان الدرس
الرابط

1
 مقدمة الكتاب وبیان المسار العام لتاریخ الفلسفة

2
تاریخ الفلسفة فی اوربا الدرس 2

3
مراجعة الدرس 1و2

4
الدرس 3و4

5
الدرس 5و6

6
الدرس من 7 الى 10

7
مراجعة قسم تاریخ الفلسفة 

8
من الدرس 11 الى منتصف الدرس 14

9
من الدرس 14 الى 17 

10
من الدرس 17 الى 19

11
الد
معرفی کتاب «رهایی از زندان ذهن»

شما در این کتاب، یاد می گیرید، از چشم اندازی دور به مشاهدۀ ذهن تان بنشینید.وقتی دست از اعتقاد به افکارتان بر می دارید، افکارتان تسلیم می شوند و ذهن تان به احساس آرامش و امنیت بیشتری دست می یابد. در بخش اول کتاب یاد می گیرید چه طور افکارتان را بشناسید و آن ها را مشاهده کنید و چگونه فکرتان را تغییر دهید.در بخش دوم کتاب، به نقش و تأثیر این افکار در زندگیتان پی می برید. وقتی فریب افکارتان را نمی خورید و آن ها را به
با توجه به اینکه دوست دارم کیفیت فیش‌هام بالاتر برود پس دوست دارم دوباره جدی‌تر کتاب بخوانم. حداقل بیاییم هر ماه یک یا دو کتاب بخوانیم. من خودم پیش روی شما اعلام می‌کنم تا از فشار افکار عمومی هم که شده کمی مطالعه کنم. با کتاب منطق صوری شروع می‌کنم ، هر کی پایه است بسم‌الله
نتایج پویش موثرترین وبلاگ‌ها

وی خاطرنشان کرد: علاوه بر این، ترویج مهدویت هم در دستور کار بوده چنان که در کتاب درسی مدارس و دانشگاه ها مباحث مهدوی طرح شده و همین سبب گشته تا شناخت مردم از امام عصر(عج)، مهدویت و انتظار افزایش بیابد. 
تا ظهور صغری در افکار رخ ندهد ظهور کبری واقع نمی شود 
همچنین حجت الاسلام «عباس خادمیان» درباره برکات مهدوی انقلاب اسلامی، گفت: یکی از بزرگترین خدمات انقلاب اسلامی در این باره، آن است که زمینه غفلت و انحراف را در افکار عامه مردم و اندیشمندان
کتاب های طرح کتاب‌خوان آذر ماه ۱۳۹۷ معرفی شد

کتاب‌های
«ادب نبوی»، «سرزمین آرزوها»، «ماهک و غول سرزمین پارچه‌ها» و «قصه های شب
چله» به عنوان آثار ارائه شده در طرح کتاب‌خوان آذر ماه، معرفی شدند.

به گزارش
پایگاه اطلاع رسانی نهاد کتابخانه‌های عمومی کشور، طرح کتاب‌خوان آذر ماه
با ارائه کتا
بسم الله الرحمن الرحیم
تا ب حال ب غاسق اذا وقب فکر کردی؟؟
روزی ک مردم درحال یادگیری بودن افکار داشت روشن روشن ترمیشد عده ای فکرشان روشن شد اما همه نه!
افکار خاموش بودند و بعضی نیمه روشن! 
آن ۲ گروه غافل از این که خطر در کمین هست عده ای در حال خوش گذرانی پ عده ای دیگه درحال تفکر و عمل بودند تنها روشن فکران بودند که از این خطر با خبر بودند اما چجوری باید به بقیه میگفتن !
کسایی که نه دل میداند نه گوش!
یکی از آنها گفت: وای برآنها که غافلند از خطر پیش رو
افکار مثبت ومنفیسلام دوستان این واضح است که شما افکار مثبتتان را دوست دارید ومیخواهیدکه هر لحظه زندگیتان را بهتر کنیدولی‌با افکار منفی چه برخوردی کنیم افکاری که مدام سد راهمان می شوند و حتی در کوچکترین مسائل خو دشان را نشان میدهند.شما میخواهید کاری را شروع کنید وزمزمه های منفی شروع میشوند من که نمیتوانم اصلا فایده اینکار چیست وهزاران فکر منفی دیگر.از خیابان رد میشوید فقیری را میبینید جلو می روید تا در دستانش پولی بزارید زمزمه منفی شروع م
دانلود کتاب صوتی هنر رزم اثر سون تزو

دانلود فایل

دانلود رایگان کتاب صوتی هنر رزم اثر سون تزو :: دانلود کتابketabdownloadpdf.blog.ir › tag › دانلود رایگان کتاب ...۲ مطلب با کلمه‌ی کلیدی «دانلود رایگان کتاب صوتی هنر رزم اثر سون تزو» ثبت شده است - دانلود کتاب.
دانلود کتاب صوتی هنر رزم | دکه علمیdakeelmi.ir › product › دانلود-کتاب-صوتی-هنر-رزمدانلود کتاب صوتی هنر رزم نسخه کامل و بدون سانسور. هنر رزم. کتاب صوتی . کتاب صوتی Art Of War. سان تزو نویسنده کتاب هنر رزم خواند
گزارش کارآموزی رشته حقوق
گزارش کارآموزی رشته حقوق، در قالب فایل pdf و در حجم 31 صفحه، شامل 5 گزارش حقوقی و 5 گزارش کیفری که پاسخ های کارآموز در مورد رای صادر شده از سوی دادگاه پس از گزارش پرونده آورده شده است. این گزارش کار آموزی در سه فصل تهیه شده است. گزارش به صورت کامل و ...
در وسعت بوم افکار کدامتان شوربومی که تنها کهنه‌درختی که ریشه‌اش با جهل آب داده‌شد و میوه‌اش که بی‌میوه بود برچشمه‌های جوشان یله داده و مستور کرده؟!
هرآیینه از شما اندیشه‌تان از اندیشه تهی شد که درنگ در آن راه نیابد که آن علتِ علت فکرتان بود.
تاریخی که برگ‌هایش درمیان طوفان به تاراج رفته‌است روزی به دفتر برمیگردد و آنگاه آِیندگان با هُردود قضاوتمان میکنند، از بر نادانی‌مان!
ترس بود که افسارش گردن همگان گرفت و فشرد که نفهمند که نفهمید
در وسعت بوم افکار کدامتان شوربومی که تنها کهنه‌درختی که ریشه‌اش با جهل آب داده‌شد و میوه‌اش که بی‌میوه بود برچشمه‌های جوشان یله داده و مستور کرده؟!
هرآیینه از شما اندیشه‌تان از اندیشه تهی شد که درنگ در آن راه نیابد که آن علتِ علت فکرتان بود.
تاریخی که برگ‌هایش درمیان طوفان به تاراج رفته‌است روزی به دفتر برمیگردد و آنگاه آِیندگان با هُردود قضاوتمان میکنند، از بر نادانی‌مان!
رونق دادن به کسب و کار
باور محدود کننده همان افکار تکراری است که باعث می شود ما به خواسته هایمان نرسیم، به عبارتی خواسته را جذب نکنیم.

⛔️ باورهای منفی سبب بوجود آمدن افکار منفی می شوند.

➖ افکار منفی سبب بوجود آمدن احساس منفی می گردند و احساس منفی سبب بوجود آمدن ارتعاش منفی می شود که همه این ها سبب می شود ما به خواسته های خود نرسیم.      

پس تمام تلاش را باید بکنیم تا افکار محدود کننده را از بین ببریم.

https://inoti98.blog.ir

بدون سختی و شکست
دانلود کتاب هذا کتاب کنزالعلوم مخفی

دانلود فایل

دانلود رایگان هذا کتاب کنزالعلوم مخفی, کواکب و سیارات و ...taktafile.ir › دانلود-کتاب-هذا-کتاب-کنزالعلوم-مخفیدانلود رایگان کتاب هذا کتاب کنزالعلوم مخفی کواکب و سیارات و نقش آنها در سرنوشت 99 اسماء الحسنی مبارک کتاب کنز العلوم مخفی دعای گشایش بخت دختران موکلین ...
دانلود کتاب هذا کتاب کنزالعلوم مخفی - پروژه هاwww.takbook.com › best › دانلود-
نام کتاب: #خون‌مردگی | نویسنده: #الهام_فلاح | #نشر_چشمه | ۲۲۴ صفحه.الهام‌فلاح در این کتاب به زیبایی از لهجه و توصیف استفاده کرده است، او حتی در انتخاب اسامی با ظرافت خیلی خاصی پیش رفته و این یعنی با یک کتاب همه چی تمام روبرو هستیم که اصلا خسته کننده نیست.."انتظار" اصلی ترین حرف این کتاب است، و شاید بشود گفت تمام حرف کتاب و تنها حرف کتاب. رمان سه مقطع زمانی را به زیبایی تمام ترسیم می کند: جنگِ سال ۶۷، پس از جنگ در سال ۷۰، سال ۹۰ در تهران و بغداد..مرز د
کتاب روش تحقیق دکتر رخشانیpdf

دانلودفایل

conds)Search ResultsWeb resultsکتاب روش تحقیق دکتر رخشانی - مارکت فایلhttps://docmarket.ir › product › کتاب-روش-تحقیق-دک...Translate this pageکتاب روش تحقیق دکتر رخشانی، نگاهی نو به روش تحقیق با ارائه راه حل مشکلات و خطاهای رایج.کتاب روش تحقیق دکتر رخشانی - مقاله |پاورپوینتbefrosh.docmarket.ir › file › کتاب-روش-تحقیق-دکتر-...Translate this pageکتاب روش تحقیق دکتر رخشانی، نگاهی نو به روش تحقیق با ارائه راه حل مشکلات و خطاهای رایج.کتاب های روش تحقیق
«گزارش محرمانه» اثر تام راب اسمیت. دومین جلد از سه‌گانه کودک ۴۴.
در ادامه‌ی جلد اول، این بار وضعیت شوروی در دوران پس از استالین و زمانی که نیکیتا خروشچف از دوره‌ی استالین و عملکرد او و کا‌گ‌ب در اون دوران انتقاد میکنه، به تصویر کشیده میشه. زمانی که کشور دچار شورش میشه و از افسران کا‌گ‌ب انتقام‌گیری میشه. و لئو که بعد از وقایع جلد اول تلاش میکنه تا از کا‌گ‌ب و گذشته خودش فاصله بگیره، درگیر این موضوعات و انتقام‌گیری‌ها میشه.
جلد دوم کت
بهمن ماه با ارائه کتاب‌های «بحثی کوتاه پیرامون خطبه فدک» نوشته حاج‌آقا
مجتبی‌تهرانی، «در طلوع آزادی» حمیدرضا شاه‌آبادی، «شکنجه‌گران می‌گویند»
نوشته قاسم حسن‌پور، «گرگ‌سالی» نوشته امیرحسین فردی و «موهای تو خانه
ماهی‌هاست» نوشته محمدرضا شرفی خبوشان معرفی شد.
ادامه مطلب
این روزها پس از اعزام #ناو_جنگی ایالات متحده آمریکا و لفاظی مقامات این کشور سوال پرتکرارِ بسیاری در افکار عمومی ما این است که آیا #جنگ خواهد شد؟ برخی از سر ترس و برخی از کنجکاوی میپرسند؛ این داستان به کجا ختم میگردد؟
با عرض پوزش، باید به عرض رساند آنهایی که از جنگ محتمل می پرسند فرسنگ ها از #قافله عقب و بی خبر از قیل و قال دنیایند.
جنگ مدتهاست آغاز شده است.  #میدان_جنگ در فضای رسانه ای و مدیریت افکار عمومی ایرانیان است. پیش از شلیک گلوله و موشک ب

کتاب‌های «ایمنی در خانه»، «به بهانه مسیح»، «پرواز باپاراموتور را دوست دارم» و «دیدار در هاید پارک: آخرالزمان» در طرح کتاب‌خوان دی ماه، معرفی شد.
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی نهاد کتابخانه‌های عمومی کشور، طرح کتاب‌خوان دی ماه با ارائه کتاب‌های «ایمنی در خانه» نوشته پتی مِیرز گراس و ترجمه فراز پندار، «به بهانه مسیح» نوشته سعید زاهدی، «پرواز باپاراموتور را دوست دارم» نوشته علی آرمین و «دیدار در هاید پارک: آخرالزمان» نوشته علی‌اکبر کاظ
تحقیق افکار و احوالات امین الدوله
دانلود تحقیق کارشناسی ارشد رشته تاریخ با موضوع افکار و احوالات امین الدوله، در قالب فایل word و در حجم 207 صفحه. مهمترین موفقیت امین الدوله در طول دوران صدارتش تشویقی بود که از دانش آموزان می کرد و مدارس ابتدایی را به شیوه اروپایی در ...
این تفکرات از نظر شما و یا هر کس دیگری قطعا وحشیانه است. گاهی که با خودم خلوت می کردم، از خودم بابت این تفکرات گاه گاهی خجالت می کشیدم؛ مثلا من خودم را آزاد اندیش می دانستم و خودم را نباید در قید و بند تحجر و افکار متحجرانه قرار بدهم. اما چه می شود کرد که در این زمانه آدم های زیادی دیدیم و البته خواهیم دید که ژست روشنفکری به خود می گیرند و جز افکار شیطانی و وحشیانه و یا حیوانی چیزی در بساط ندارند اما چون این افکار را با شکل و شمایل فلسفه و شبه آن م
چگونه بفهمیم در مسیر کتاب خوانی به درستی حرکت می کنیم؟
چطور بدونم کتاب خوان شده ام؟

خیلی راحته
اگه روزهایی که مطالعه نداشتیم، حالمون بده و احساس کمبود می کنیم، ما کتاب خوان شده ایم
اگه از اینکه مدتیه به کتاب فروشی ها سر نزده ایم احساس بدی داریم، ما کتاب خوان شده ایم
اگه به محض اینکه از خواب پا میشیم به جای گوشی، سراغ کتاب میریم، ما کتاب خوان شده ایم

وقتی به تو اجازه می‌دهند بلندبلند فکر کنی و افکارت را با دیگران در میان بگذاری و به بخشی از زندگی آن‌ها تبدیل کنی، و وقتی می‌بینی برای دیدن و شنیده شدن این حرف‌ها، مخاطبانی آگاه وجود دارد که بعد از مدتی همراه افکار تو خواهند شد، به خودت می‌آیی و می‌بینی کیفیت افکار تو و به دنبال آن، کیفیت رفتار و عملکردت چقدر تغییر پیدا می‌کند.
ادامه مطلب
به گزارش خبرنگار آنلاین ، انتشارات حجت الاسلام والمسلمین بیوک چیچیان ، نویسنده کتاب باستانی ایران ، مدیر کتاب المکتابا المردتوییه الهیهات الاحیاء الاتار الجفریه و کتابخانه مرتضوی ، درگذشت در 22 مه. وی بیش از شش دهه از زندگی خود را صرف فروش و فروش کتاب های مذهبی کرد. فروشگاه کتاب او در خیابان ناصر خسرو نام خاصی دارد. وی همچنین به افتخار نجف اشرف همان خدمت را انجام داد. در این قسمت ، نادر قادیانی ، مدیر انتشارات قدیانی پیام غم و اندوه ارسال کرد
وهابیت موریانه ای که به جان اسلام افتاد
افکار پوچ وپوسیده ای که در قرن هشتم توسط ابن تیمیه مطرح شد ولی این افکر باطل بلای جان اسلام ومسلمین شد ودر قر ن دوازده توسط محمد عبد الوهاب زنده شد وبا قدرت گرفتن حرم مظلوم ائمه بقیع وسایر بزرگان تخریب شد
چه خونها که ریخته  شد وچه ظلمها که به مظلومین شد
نتیجه آن افکار غلط وکج اندیشی ونفهمیدن درست دین امروز داعش را به وجود آورد و....
در سال 1344یعنی 96سال قبل این جنایت اتفاق افتاد .
نمیدونم کتاب چهار اثر فلورانس اسکاول شین رو خوندین یا نه؟ من بارها و بارها از این طرف و اون طرف اسمشو شنیده بودم..توی کتاب فروشی ها دیده بودمش ولی هیچ وقت راغب نبودم برم سمت این کتاب!! اصنم نمیدونستم این کتاب راجع به چی هست و همینطوری احساس میکردم کتاب جذابی نیست!! خلاصه حدود سه هفته پیش که رفته بودم توی یه کتاب فروشی قدم میزدم برای خودم و قصد خرید کتاب هم نداشتم، چشمم خورد به این کتاب! قیمتش هم خب کم نبود...کتابو باز کردم..مقدمشو خوندم به نظر جال
بسم الله الرحمن الرحیم
المنهج الجدید فی تعلیم الفلسفة 
شرح كتاب الشیخ محمد تقی مصباح الیزدی حفظه الله
الدروس علیها كلمة سر للحصول علیها ، ینبغی التسجیل فی المادة عن طریق الواتساب

ت
عنوان الدرس
الرابط

1
 مقدمة الكتاب وبیان المسار العام لتاریخ الفلسفة

2
تاریخ الفلسفة فی اوربا الدرس 2

3
مراجعة الدرس 1و2

4
الدرس 3و4

5
الدرس 5و6

6
الدرس من 7 الى 10

7
مراجعة قسم تاریخ الفلسفة 

8
من الدرس 11 الى منتصف الدرس 14

9
من الدرس 14 الى 17 

10
من الدرس 17 الى 19

11
الد
نقدمجله Skeptical Inquirer از عدم اعتبار و اثبات این ادعاها انتقاد کرد. [42] منتقدان ادعا کردند که شواهد ارائه شده معمولاً حکایت کننده است و به دلیل ماهیت خود انتخاب گزارش های مثبت و نیز ماهیت ذهنی هر نتیجه ، این گزارشات مستعد پذیرش تعصب در تأیید و تعصب انتخاب هستند. [43] به عنوان مثال ، علی الوسی ، فیزیکدان ، آن را بی حد و حصر انتقاد کرده و احتمال اینکه افکار می توانند بر هر چیزی در خارج از سر تأثیر بگذارد ، سؤال کرده اند. [1]
ادامه مطلب
حقیقتا یه دوره‌ای فکر می‌کردم توانایی‌های (محدودی) که دارم همه از سر تلاش و مطالعه و زحمت و مشقت خودمه و مامان و بابا چون به اندازهٔ من کتاب نمی‌خونن یا قد من درگیر فیلم و مجله و فناوری و... نیستن، پس اصولا نقش خاصی هم نداشتن تو شکل‌گیری ویژگی‌های احیانا مثبت شخصیتیم.
جدا متاسفم برای خودم با این افکار ابلهانه.
بخشدار آب پخش گفت:  مدیران دستگاه هایی اجرایی بخش به کتاب و کتابخوانی اهتمام ویژه داشته باشند و در راستای بسط و گسترش فرهنگ کتاخوانی در جامعه تلاش کنند.
به گزارش سفیر جنوب؛علی تنگ ارمی در نشست انجمن کتابخانه عمومی بخش آب پخش اظهار داشت:کتاب وسیله ای است که دانش بشری به مدد آن از تباه شدن مصون می ماند و به آیندگان منتقل می شود.
وی افزود:بی شک، هیچ ذخیره و میراثی سودمندتر و با ارزش تر از کتاب نیست؛ چرا که کتاب، مایه آرامش روحی انسان است.
تنگ ارم
حضرت آیت‌الله خامنه‌ای، رهبر فرزانه انقلاب اسلامی، ساعتی پیش با حضور در مصلای امام خمینی (ره) محل برگزاری سی و دومین نمایشگاه کتاب تهران، بازدید خود از این نمایشگاه را آغاز کرده‌اند.
به گزارش فارس بر اساس این گزارش، ناشران و غرفه‌داران راهرو‌های ۸، ۹، ۱۰ و ۱۱ شبستان اصلی که هم‌اکنون محل بازدید رهبر انقلاب است، با دیدن ایشان غافلگیر شده‌اند؛ چرا که در بازدید امسال، تمام کسانی که کارت غرفه‌داری نمایشگاه را دارند، امکان حضور در غرفه‌ها
سلام
بفرمایید نون تازه، با همکاری دو تا دخترا و همسرجان!
حالا خوبه کلا هشت تا‌ نون پختیم اندازه ی یه پیش دستی که یکیشم همون موقع خوردیم! :)))
اما مزه داشت و همه مون چند دقیقه ای سرگرم شدیم. این دفعه ان شاء الله موادش رو بیشتر می گیرم...
و البته خیلی آسون بود پختش، اگه دوست داشتین بپزین می تونید از رو دستور شف طیبه درست کنید.

+ یه توضیحی هم در مورد کتاب ارتداد بدم. با وجود اینکه بخش هاییش رو اینجا نوشتم، تمام سعیم رو کردم داستان رو لو ندم...  و بیشتر ا
بسم اللهیکم دیر شده برای شروع وبلاگ نویسی...ولی می‌گویند هر وقت ماهی رو از آب بگیرید تازست!نوشتن مهمه!چرا که مکتوب کردن افکار و تجربیات چند خاصیت داره:*اولا-نوشتن باعث می‌شود که افکار و تجربیات از چند فیلتر عبور کنند و اصلاح بشنود! و همچنین در غالب واژه ها عینیت پیدا کنن.*دوما-اگر گذشتگان مکتوب نمیکردند افکار, تجربیات و زیسته هایشان را چیزی به ما نمی‌رسید! و باید چرخ را از اول اختراع میکردیم.*سوما-باید زکات تجربیات شیرین و دلچسب حضور خدا ر
به گزارش خبرگزاری آنلاین ، در پی گزارش های تعدادی از افغان های کشته شده در داخل مرز ، شبکه ای از گزارش های پلیس را اجرا می کند. سرهنگ کاظم صمدی درباره این موضوع توضیح می دهد: در این گزارش در 4 مارس 1999 در وب سایت های افغانستان منتشر شد ، اگرچه ما در آن روز حوادث قابل توجهی نداشته ایم که در مرز اتفاق افتاده باشد.
شایان ذکر است که در جریان تحقیقات اولیه هیچ حادثه خاصی در مرز گزارش نشده است. گلبدین گفت: «برای گفتگو درمورد موضوع با نگهبانان شرقی افغا
کتاب Nya Mål 2 کتابی آموزشی است که به مانند کتاب Nya Mål 1 توسط نویسندگان سوئدی تالیف شده است. افرادی که می خواهند شروع به خواندن این کتاب کنند، می بایست به سطح قابل قبولی از زبان سوئدی رسیده باشند. توصیه ی ما به زبان آموزان این است که قبل از شروع این کتاب، کتاب Nya Mål 1 و کتاب سوئدی به زبان ساده A را مطالعه کنند. تفاوت کلی این کتاب با کتاب Nya Mål 1، تغییر محسوس در سطح متن ها و دیالوگ های موجود در کتاب است که به مراتب گسترده تر و حاوی نکات بیشتری هستند.
خبرهای فوری پلدشت - پلدشت - رییس کتابخانه عمومی پلدشت گفت: سال گذشته ۹۷ برنامه فرهنگی و هنری با محوریت کتاب در کتابخانه این شهرستان برگزار شد.

به گزارش خبرهای فوری پلدشت؛ طاهر زینالی روز سه شنبه گفت: این برنامه شامل نشست کتابخوان، مسابقه نقاشی، نویسندگی، جمع خوانی، شعر خوانی، قصه گویی، تازه های کتاب و فلسفه برای کودک /فبک/ بوده است.
وی افزود: ۲ هزار و ۳۰۶ نفر در این برنامه های فرهنگی و هنری حضور یافته و از مزایای این برنامه ها بهره مند شدند.
وی
کتاب ریاضی نهم فرمت فایل دانلودی: .pdfفرمت فایل اصلی: pdfتعداد صفحات: 151حجم فایل: 6393قیمت: 5000 تومانبخشی از متن:پی دی اف کتاب ریاضی نهم پی دی اف کتاب ریاضی نهم پی دی اف کتاب ریاضی نهم پی دی اف کتاب ریاضی نهم پی دی اف کتاب ریاضی نهم پی دی اف کتاب ریاضی نهم پی دی اف کتاب ریاضی نهم پی دی اف کتاب ریاضی نهم پی دی اف کتاب ریاضی نهم پی دی اف کتاب ریاضی نهم پی دی اف کتاب ریاضی نهم پی دی اف کتاب ریاضی نهم پی دی اف کتاب ریاضی نهم پی دی اف کتاب ریاضی نهم پی دی اف ک
کتاب نقد عقل محض ایمانوئل کانت

دانلود کتابدانلود کتاب نقد عقل محض ایمانوئل کانت pdfدانلود رایگان کتاب نقد عقل محض ایمانوئل کانت pdfدانلود کتاب نقد عقل محض کانت pdfدانلود ترجمه کتاب نقد عقل محضدانلود کتاب نقد عقل عملی کانتدانلود کتاب سنجش خرد ناب کانت pdfخرید کتاب نقد عقل محض کانتدانلود کتاب نقد قوه حکم امانوئل کانت
 سایت http://www.bookdin.ir/ از جمله سایت های خوب برای طلاب است که همه نیاز های طلاب را فراهم کرده است
به گزارش طلبه نیوز مدیر این سایت با هدف کتاب رساندن به طلاب سراسر کشور اذعان کرد :
بیشتر کتاب هایی که برای طلاب تولید میشود در قم و نهایتا به تهران می رسد ولی طلاب سراسر کشور به این کتاب ها نیاز دارند لکن برآن شدیم تا کتاب های حوزوی و معارفی را برای همه در دسترس قرار بدهیم .
از طرفی آموزش هایی هم از بهترین اساتید تهران فراهم گردیده و در اختیار طلاب گران
رون تی بک بنیانگذار شناخت درمانیست.اساس و پایه شناخت درمانی بر مفهوم افکارناسازگارانه و نگرشها و فرضهای اشتباه بنا شده است که به این افکار و نگرشهای اشتباه خطای شناختی میگویند. در واقع کار یک شناخت درمانگر به مراجع خود این است که به او کمک کند افکار اشتباه و خطاهای شناختی خودش نسبت به پدیده های بیرونی را بازبینی و اصلاح نماید.
همه ما الگوهای ذهنی ثابتی داریم که در هسته فکری ما نقش بسته است. با هر اتفاق بیرونی این الگوهای ذهنی با پیامهایی ک

کتاب چهار گزارش از تذکره الاولیاء عطار نوشته بابک احمدی است. از آن دست کتاب هایی است که بابک احمدی برای دل خود نوشته است البته دلی همراه عقل گشته و نوشته ای همه جانبه در مورد سخنان و احوال صوفیان علی الخصوص صوفیانی که عطار شرح احوال آنها را در تذکره الاولیا داده است. اگر درسگفتار فلسفه هنر بابک احمدی را گوش بدهید، شاید تصور کنید که بابک احمدی اهل نگارش چنین کتابی نیست ولی ایشان چنان علاقه مند به کتاب است که چهار گزارش جانانه بع عناوین زیر ب

دانلود فایل

دانلود رایگان کتاب صوتی هنر رزم اثر سون تزو :: دانلود کتابketabdownloadpdf.blog.ir › tag › دانلود رایگان کتاب ...۲ مطلب با کلمه‌ی کلیدی «دانلود رایگان کتاب صوتی هنر رزم اثر سون تزو» ثبت شده است - دانلود کتاب.
دانلود کتاب صوتی هنر رزم - کتاب سبزketabesabz.com › ... › کتاب‌های صوتی تاریخی و اجتماعی۳۱ مرداد ۱۳۹۵ - کتاب صوتی هنر رزم را رایگان از کتاب سبز دانلود کنید و از ... کتاب صوتی هنر رزم، یک کتاب استرات
مورد جدید فوت بر اثر کووید-۱۹ طی ۲۴ ساعت گذشته در چین گزارش نشده است کمیته ملی سلامت در چین اعلام کرد: طی ۲۴ ساعت گذشته مورد فوتی بر اثر ابتلا به بیماری کووید-۱۹ در کشور گزارش نشده است.
به گزارش ایسنا، بنابر اعلام کمیته ملی سلامت در چین در مدت ۲۴ ساعت گذشته مورد جدیدی از فوت بر اثر بیماری کووید-۱۹ گزارش نشده که این وضعیت از ماه ژانویه سابقه نداشته است.
کمیته ملی سلامت در چین همچنین اعلام کرد: ۳۲ مورد جدید ابتلا به بیماری کووید-۱۹ شناسایی شده که
سفیر جنوب:شهردار آب پخش گفت؛رای هیئت تطبیق مصوبات شوراها مبنی بر غیرقانونی بودن استیضاح شهردار آب پخش بر اساس ماده قانونی بوده و اسناد منتشر شده در فضای مجازی توسط شورا مبنی بر رعایت موارد استیضاح کاملا غیر مرتبط با استیضاح اخیر و نادرست بوده و بازی با افکار عمومی می باشد.
به گزارش روابط عمومی شهرداری آب پخش اعظم صمصامی با اشاره به مسائل پیش آمده در رابطه با استیضاح غیرقانونی خود اظهار داشت:جا دارد از اهتمام به قانون هیئت  تطبیق شهرستان تش

این سوالی است که مخلوقی چون ادمی در هر زمان و مکان برای پاسخ یافتن
همه نوع تلاشی را بکار گرفته تا بیش از پیش بتواند بر فهم خود بیافزاید
تلاش های ادمی از افکار شخصی و تعقل فردی شروع و شاید با مشورت هایش جمعی نیز نتیجه دهد
یکی از دستاورد های این افکار و اندیشه ها: دین را پایه گذلری کرده است
در ادامه بیشتر توضیح میدهیم که دین چیست و چرا در این سوال و پاسخش دخیل گشته است

داشتم یه متن بلند بالا می نوشتم و تقریبا هم دیگه آخراش بود. یه فکری مثل برق از ذهنم گذشت که اگه یهو برقا بره، همه‌ی متن می پره! برقا نرفت ولی این فکر همانا و خاموش شدن مانیتور همان :/
هیچی دست از پا درازتر نشستم خیره شدم به صفحه مانیتور :(
+ چی بگم دیگه! بیان نمیذاره آدم دست و دلش به نوشتنم بره. حتی میهن بلاگِ به اون سادگی هم این امکان رو داره که اگه در حین نوشتن اتفاقی بیفته، متنت چند دقیقه به چند دقیقه خود به خود ذخیره می شه! بیان یه اینم نداره :/
+ ب
-این روزها پرم از حس خوب، حال خوب و افکار خوب و میتونم بگم 80 درصدش بخاطر کتابهاییست که خوندم و روم اثر مثبت گذاشته، کاشکی همتون مثل من میبودید و این حس عالی رو تجربه میکردید، حسی عاری از سرزنش کردن و غر زدن. حسی که فقط میبردت رو به جلو جلوتر از رویاهای زیبایی که در سر داری
- پنج ترم از شروع کلاس زبانم گذشت ( از ترم 9 شروع کردم) و توی این پنج ترم غیر از یکیش که مشترکن با سیامک اول شدیم، تاپ استیودنت شدم و الان بی صبرانه منتظرم چهارشنبه بشه و برم ببین
کتاب جامع المقدمات تصحیح شده استاد علامه مدرس افغانی می باشد که شامل چند کتاب در زمینه ادبیات عرب می باشد.
دانلود در ادامه مطلب

کتاب جامع المقدمات تصحیح شده استاد علامه مدرس افغانی می باشد که شامل چند کتاب در زمینه ادبیات عرب می باشد.
۱٫کتاب الامثله
۲٫ کتاب شرح المثله
۳٫ کتاب صرف میر
۴٫ کتاب التصریف
۵٫ کتاب شرح التصریف
۶٫ کتاب عوامل جرجانی
۷٫ کتاب عوامل منظومه
۸٫ کتاب عوامل ملامحسن
۹٫  کتاب شرح العوامل فی النحو
۱۰٫ کتاب الکبری فی المنطق
۱
پاریسولا لمپسوس’ زنی یونانی است که به همراه دختر نوجوانش، سالها طعمه هوسرانی‌های صدام و پسرش بوده، در کتابی، ماجرای روابط خود با صدام را تشریح کرده است.
به گزارش مشرق، "پریسولا لمپسوس" زنی یونانی است که در کتاب خود که در سوئد متتشر کرده، نوشته است که صدام، رئیس‌جمهور مخلوع رژیم بعثی عراق سالها به بهانه عشق به وی، او را در معرض انواع آسیب‌ها قرار داده است.
او در این کتاب، خاطرات خود را با صدام به رشته تحریر درآورده است و محتوای کتاب، بگونه
به گزارش مشرق، صفحه توییتری کنفرانس امنیتی مونیخ نوشت:
امانوئل مکرون در کنفرانس امنیتی مونیخ به برخی ضعف های غرب و در مقابل، تغییر ارزش ها و ظهور قدرتهای جدید همچون چین و قدرتهای منطقه ای اذعان کرد.

منبع : مشرق نیوز
خرید کتاب
مدت زیادی است که اعلام شده کسانی که کتابهایشان را برای بررسی به من داده بودند ، آنها را از آقای رمضانی تحویل بگیرند ولی هنوز این افراد کتاب، کتاب کار ، یا دفترشان را از آقای رمضانی نگرفته اند!!
فردا سه شنبه مدرسه باز است و آقای رمضانی مدرسه تشریف دارند.
لطفا به این دوستان خبر بدهید:
آقایان :
رضایی (11- کتاب کار)  -  زنجانی نژاد (10ح کتاب)  -  رهبر (10ح کتاب، کتاب کار، دفتر)  -  میرشجاعی (کتاب کار، دفتر)
و یک کتاب بی نام  و تقریبا خالی! که نفهمیدم اصلا چر

دانلود فایل

دانلود کتاب صوتی هنر رزم - کتاب سبزketabesabz.com › ... › کتاب‌های صوتی تاریخی و اجتماعی۳۱ مرداد ۱۳۹۵ - کتاب صوتی هنر رزم را رایگان از کتاب سبز دانلود کنید و از ... کتاب صوتی هنر رزم، یک کتاب استرات
متن listening کتاب interchange زرد
متن listening کتاب interchange زرد با فرمت های مختلف
دانلود جدید ترین و بهترین نسخه های کتاب های آموزشی زبان انگلیسی و دانلود متن listening کتاب interchange زرد

ادامه مطلب

تبلیغات

محل تبلیغات شما

آخرین وبلاگ ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها